Sport

[Sport]
2024. március 22., péntek
Kyokushin karate Horvátországban
A Domenica Kupa nemzetközi bajnokságon, 13 ország 300 versenyzője vett részt – A Békés vármegyei, Bucsa SE kyokushin karate szakosztályából Barna Noémi bronzérmet szerzett
Szerző: Vitalap.hu
A közelmúltban, rangos nemzetközi kyokushin karate versenyen vett részt a Békés vármegyei, Bucsa SE kyokushin karate szakosztálya Horvátországban, Szamoborban. A tizenkilencedik alkalommal megrendezett Domenica Kupa nemzetközi bajnokságon, 13 ország 300 versenyzője lépett tatamira.

Shihan ifj. Gyarmati Imre mester tanítványai megállták a helyüket. Barna Noémi bronzérmet szerzett a gyermek 35 kg-os súlycsoportban, s bár érmet nem nyertek, de biztatóan küzdött Kiss Hanna és Fábián Hanna is. Jól szolgálta a verseny a még nagyobb megmérettetésekre felkészülést.

Kép: Békés vármegyei, Bucsa SE kyokushin karate szakosztályából Barna Noémi bronzérmet szerzett a gyermek 35 kg-os súlycsoportban. Kép forrása: Szerző