2026. június 25., csütörtök
Égett a száraz fű Bélmegyeren
A tűz mintegy két hektáros területet érintett – Körbetárcsázták, majd eloltották a lángokat
Száraz fű és aljnövényzet égett június 24-én, tegnap, kora délután, Békés vármegyében, Bélmegyeren. A tűz mintegy két hektáros területet érintett. A lángok terjedését egy erőgép körbetárcsázással akadályozta meg. A békéscsabai, hivatásos és a békési, önkormányzati tűzoltók egy vízsugárral avatkoztak be, és oltották el a még izzó, füstölő részeket. Személyi sérülés nem történt. (Forrás: Békés Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság)
Kép: Száraz fű és aljnövényzet égett tegnap, kora délután, Bélmegyeren. Kép forrása: Békés Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Kérjük, hogy a nagyobb méretben való megtekintéshez kattintson a képre!