Lángolt az étel a konyhában
Dévaványán, a családi házban, ottfelejtették az ételt – Tűzoltók vitték ki a konyhai eszközt az udvarra
Konyhában felejtett étel kapott lángra június 23-án, tegnap, délután, Békés vármegyében, Dévaványán. A tűz családi ház konyhájában keletkezett, az épület füsttel telítődött. A szeghalmi, hivatásos tűzoltók a tűzzel érintett eszközt kivitték az udvarra, eloltották, majd füstelszívó ventilátor segítségével átszellőztették a házat. Személyi sérülés nem történt. (Forrás: Békés Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság)

Kép: Konyhában felejtett étel kapott lángra tegnap, délután, Dévaványán. A kép illusztráció. Kép: Dreamstime
Kérjük, hogy a nagyobb méretben való megtekintéshez kattintson a képre!